علی نجفی خوشرودی وبلاگ حامیان

نماینده مردم شریف شهرستان بابل در مجلس دهم

علی نجفی خوشرودی وبلاگ حامیان

نماینده مردم شریف شهرستان بابل در مجلس دهم

علی نجفی خوشرودی  وبلاگ حامیان

علی نجفی خوشرودی سفیر اسبق ایران در قرقیزستان و نماینده مردم شریف بابل در مجلس شورای اسلامی دوره دهم .

این وبلاگ توسط حامیان ایشان مدیریت می گردد .

دنبال کنندگان ۲ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید
طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات

۲ مطلب در آذر ۱۳۹۵ ثبت شده است

سایت خبری صبح مازندران با پوشش اخبار مهم استان مازندران ، بویژه اخبار شهرهای ساری ، بابل ، آمل ، قائمشهر ، بندپی راه اندازی شد . شما میتوانید با مراجعه به وب سایت صبح مازندران از آخرین اخبار استان مازندران باخبر گردید . مازندران یکی از استانهای شمال کشور هست که از شمال به دریای خزر متصل است ، و مرکز استان آن شهر ساری می باشد . اخبار مهم شهرهای چالوس ، نکاء ، بهشهر ، نوشهر و جویبار نیز از طریق پورتال خبری صبح مازندران منتشر می گردد .

آخرین تحولات اقتصادی ، اجتماعی ، و آب و هوایی استان و همچنین جاده های اصلی استان مانند جاده هراز و جاده فیروزکوه  در این سایت منتشر می گردد .  مازندران استان نسبتا بزرگ با آب و هوایی معتدل است که مردم این استان عمدتا کشاورز هستند . محصولات کشاورزی استان مازندران شامل برنج ، سبزیجات و مرکبات هست . برنج طارم از معروفترین برنج کشور است که بخش عمده آن در فریدونکنار  کشت می گردد . از تیمهای ورزشی استان میتوان تیم فوتبال خونه به خونه ، نساجی قائمشهر ، والیبال کاله آمل ، و کشتی جویبار نام برد .

قله دماوند مرتفع‌ترین قله ایران در مازندران و در شهرستان آمل قرار دارد. این استان یکی از پرجمعیت‌ترین مناطق ایران از لحاظ تراکم جمعیتی است. این استان دارای ۲۲ شهرستان است. مردم مازندران به زبان تبری (مازندرانی) و گیلکی و فارسی سخن میگویند. استان مازندران حدود سه میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت دارد

امتیاز حمل و نقل دریایی با کشورهای همسایه از طریق منطقه ویژه و بندر قدیمی نوشهر، و منطقه ویژه و جدید امیرآباد بهشهر و اسکله نفتی نکا در شرق مازندران، اتصال آن به شبکه سراسری راه آهن کشور، وجود فرودگاه‌های بین‌المللی فرودگاه دشت ناز (ساری)، نوشهر(قدیمی‌ترین فرودگاه مازندران) و رامسر، برخورداری از سه جاده شوسه ارتباطی با استان تهران، و اقدام به سرمایه‌گذاری در طرح در دست ساخت بزرگراه تهران ـ شمال (نوشهر) با امکان دسترسی سریع با فاصله کوتاه ۱۲۰ کیلومتر ارتباط تهران ـ مازندران، عبور خطوط بین‌المللی فیبر نوری، شبکه ارتباطی بسیار قوی و گسترده‌ای را در مسیر کریدور بین‌المللی شمال ـ جنوب از هلسینکی (فنلاند)، به بندر لاوان (روسیه) تا ساحل دریای مازندران فراهم آورده‌است و همچنین جاده بین‌المللی هراز در این استان باعث ترددهای بالایی شده‌است.


سایت صبح مازندران


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۸ آذر ۹۵ ، ۱۲:۴۰
علی نجفی خوشرودی گفت: دانشجویان باید در فضای امن و دور از محدودیت به پژوهشگری بپردازند.

علی نجفی خوشرودی ظهر سه شنبه در جمع دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی به مناسبت روز دانشجو اظهار داشت: روز دانشجو فرصت مغتنمی است که باید بیشتر حرفهای دانشجویان را بشنویم  زیرا دانشجواز معدود اقشاری است که مطالبه گر قدرت وثروت است و مسائل آن را می توان با گفتگو حل کرد.

وی تصریح کرد: دانشجویان باید در فضای امن و دور از محدودیت‌های موجود به پژوهش و پژوهشگری بپردازند.

نماینده مردم بابل ابراز داشت: تریبون های آزاد ازجمله فرصتهای به وجودآمده برای دانشجو است که می تواند مسائل و مشکلات جامعه را بررسی کند.

نجفی در پاسخ به پرسش دانشجویی که پرسید چرا او به معنای واقعی اصولگرا نیست، پاسخ داد: هر حزبی می تواند وزن مجلس را رونق بخشد و به مجلس کمک کند و بحث اصلاح طلب واصولگر به عنوان دو طیف است، نه  به معنای دور زدن قانون واین بدان معنا نیست که اهل هیچ راندی باشند.

وی افزود: تبعیض نباید درجامعه باشد وبزرگترین کار هردو جناح ساختن فرهنگ در جامعه است وقانون گرایی از مطالبات هر دو جریان بوده و از هر دوطیف این انتظار  می رود که قانون را رعایت کنند.

منبع : صبح مازندران

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۶ آذر ۹۵ ، ۱۴:۲۰