علی نجفی خوشرودی وبلاگ حامیان

نماینده مردم شریف شهرستان بابل در مجلس دهم

علی نجفی خوشرودی وبلاگ حامیان

نماینده مردم شریف شهرستان بابل در مجلس دهم

علی نجفی خوشرودی  وبلاگ حامیان

علی نجفی خوشرودی سفیر اسبق ایران در قرقیزستان و نماینده مردم شریف بابل در مجلس شورای اسلامی دوره دهم .

این وبلاگ توسط حامیان ایشان مدیریت می گردد .

دنبال کنندگان ۲ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید
طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات

۲۲ مطلب در تیر ۱۳۹۵ ثبت شده است

علی نجفی خوشرودی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است آمریکا تمایل ندارد یکی از مهم ترین هم‌پیمانان خود در منطقه که همان عربستان است را به راحتی از دست بدهد از این رو جنایت این کشور را حتی علیه ملت خود نادیده می‌گیرد.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۹ تیر ۹۵ ، ۰۹:۱۱

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی گفت: اختلاس های میلیاردی و حقوق‌های میلیونی ضربه‌زننده به اعتماد مردم است.

علی نجفی امشب در نشست با اعضای شورا و دهیار و معتمدان روستای گنج‌افروز در سخنانی اظهار کرد: گنج‌افروز نخبگان و بزرگان زیادی دارد که از وجود آنها باید برای تولید ایده‌های نو و طرح‌های جدید کمک بگیریم.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۶ تیر ۹۵ ، ۱۸:۱۳
در نشست انجمن کار فرمایان و کار آفرینان بابل با نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی بر لزوم حمایت از تولیدکنندگان داخلی و احیا واحد‌های تولیدی شهرک‌های صنعتی منطقه تاکید شد.
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۵ تیر ۹۵ ، ۱۷:۵۹

علی نجفی خوشرودی نماینده مردم شهرستان بابل با رئیس و مدیران سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان بابل دیدار کردند .

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۵ تیر ۹۵ ، ۱۵:۰۲
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: ۵ کشور حاشیه دریای خزر در برخی حوزه ها مانند محیط زیست دریای خزر و غیرنظامی بودن به توافقات خوبی رسیدند و در بحث رژیم حقوقی دریایی خزر با توجه به مختصات حقوقی و اقتصادی و سایر شرایط، مذاکرات در دستور کار است.
 
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۳ تیر ۹۵ ، ۱۷:۵۸

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت : مجلس باید راههای قانونی دریافت حقوق های نامتعارف را ببندد و با جدیت این موضوع را مورد پیگیری قرار دهد.


علی نجفی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : متاسفانه برابر گزارش رئیس جمهوری برای برخی از این دریافت های نامتعارف مصوبات قانونی وجود داشت و دست اعضای هیات مدیره را در یک شرکت یا دستگاهی باز می کرد تا چنین برداشت هایی انجام شود.
نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت : مجلس دهم مصمم است تا راههای قانونی دریافت چنین حقوق هایی را با تصویب قانون جدید ببندد تا چنین برداشت های نجومی بیش از این افکار عمومی را آزرده نکند.
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۹ تیر ۹۵ ، ۲۰:۴۴

نماینده مردم بابل در مجلس مطرح کرد

وجود ظرفیت‌های مازندران برای ایجاد منطقه آزاد تجاری

نماینده مردم شهرستان بابل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت‌های مازندران از جمله دریای خزر و مجاورت با کشورهای روسیه و آسیای مرکزی خواستار ایجاد منطقه آزاد تجاری در استان شد

۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۷ تیر ۹۵ ، ۱۰:۲۴

بررسی آخرین وضعیت فعال سازی معدن زغال سنگ گلیران، در دیدار آقای علی نجفی نماینده شهرستان بابل و آقای کرباسیان معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان نوسازی و توسعه صنایع معدنی ایران 

در دیدار مذکور، آقای نجفی خواستار تکمیل و توسعه اقدامات لازم برای بهره برداری از معدن گلیران در بخش بندپی شرقی و استفاده از نیروهای بومی شد. آقای کرباسیان نیز برنامه های سازمان ایمیدرو برای فعال سازی این معدن را تشریح نمود.


در این دیدار مقرر شد تا در زمان مقتضی از این معدن بازدید بعمل آید.


۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۴ تیر ۹۵ ، ۱۷:۴۱

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: ایران باید از سازوکارهای بین المللی برای فشار بر طرف مقابل جهت اجرای کامل توافق هسته ای استفاده کند و این انتظاری است که مردم از مقامات و مسئولان مربوطه دارند.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۴ تیر ۹۵ ، ۱۶:۴۶

مخالفت صریح آقای نجفی خوشرودی نماینده اول شهرستان بابل با طرح انتقال آب دریای خزر به سمنان درگفتگوی ایشان با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست کشور:

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۳ تیر ۹۵ ، ۲۲:۴۶