علی نجفی خوشرودی وبلاگ حامیان

نماینده مردم شریف شهرستان بابل در مجلس دهم

علی نجفی خوشرودی وبلاگ حامیان

نماینده مردم شریف شهرستان بابل در مجلس دهم

علی نجفی خوشرودی  وبلاگ حامیان

علی نجفی خوشرودی سفیر اسبق ایران در قرقیزستان و نماینده مردم شریف بابل در مجلس شورای اسلامی دوره دهم .

این وبلاگ توسط حامیان ایشان مدیریت می گردد .

دنبال کنندگان ۲ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید
طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات

 یاداشتی متفاوت از علی نجفی خوشرودی


من به کمپین صداقت در گفتار شفافیت در عمل می‌پیوندم!


مردم شریف: 

یکی از وظایف اصلی مجلس شورای اسلامی نظارت است. ایفای این مسئولیت مهم،  مستلزم ارایه فرصت ارزیابی به مردم و موکلین شریف است که این خود در پرتو شفافیت در عمل امکان پذیر است. 

آقایان و خانمها!

کار یک مدیر خوب به مانند یک نوازنده خبره است. نوازنده‌ای که مهارتش، مخاطب را محو صدای دلنشین ساز خود می‌کند تا جایی که دیگر تماشاگر او را نمی بیند، بلکه تنها صدای خوش ساز اوست که می‌ماند و شنیده می‌شود.

یک مسئول باید عملکردش به جامعه رونق بخشد و افراد جامعه آن رونق را لمس کنند و اینگونه نباشد که صدای عملکردها گوش خراش باشد و ظاهر شهر پر باشد از بنرهای تبریک و تشکر تشریفاتی!

متاسفانه عدم نظارت و عدم پرسش‌گری سازمان یافته، مدیریت را به یکی از راحت ترین و بی دردسرترین شغل‌ها تبدیل کرده است.

کمپین صداقت در گفتار و شفافیت در عمل، یکی از مهمترین نیازهای جامعه ما را یادآوری می‌کند. 

پر واضح است که جامعه‌ای که صداقت در آن رنگ باخته و عملکردهایش شفاف نباشد، سرمایه اجتماعی آن هدر خواهد رفت و پیشرفت و توسعه اش به یک آرزوی دست نیافتنی تبدیل خواهد شد.


مردم شریف شهرستان بابل!

اینجانب عهد بستم که فرصت نمایندگی را به روزمرگی نگذرانم.

عهد بستم که با شما صادقانه سخن بگویم و از گفتن حقیقت نهراسم.

عهد بستم که شفافیت و راستگویی را بر توجیه و پنهان کاری و رانت و باند ترجیح دهم. چرا که خوب می‌دانم  که شما صداقت را عزیز داشته و‌ ارج می‌نهید.

بنابراین با اعتقاد کامل، عملکرد خود را در قالب ارائه  گزارش عملکرد در هر سه ماه که اولین آن اخیرا منتشر شده است، در اتاق شیشهای قرار می دهم تا صداقت در گفتار و  شفافیت در عمل  توسط مردم سنجیده شود چرا که  مردم داوران آگاه و دقیقی هستند.
۵ مهر ۱۳۹۵


 کانال کمپین اتاقشیشه ای


صداقت در گفتار و شفافیت در عملنظرات  (۵)

آقای نجفی اول اینکه صداقت شما رو در انتخابات مجلس دیدیم‌.ثانیا اگر گشتی داخل شهر بزنید متوجه بنرهای زیاد تشکر درمورد خود را رویت میکنید تو رو خدا شعار ندهید .(درخصوص کمپین صداقت در گفتار)
اصلا چه ربطی داشت اتفاقا اون کمپین خوب داره عمل میکنه . بعضیا چش ندارند ببینید که عده یا دارند تو این شهر بغیر از خودشون موفق میشوند . شما تا سال قبل تو این شهر تنها بودید الان از اینکه خیلی دیگه از شما جلو زدند ناراحتید . 
آقای محترم من تو این شهر فقط یک شهروند ساده هستم نه سمتی تو جایی دارم اگه توی همین متن کمپین صداقت در گفتار رو نگه کنید و سری هم به فضای داخل شهر بزنید(بنرهای تشکر) فرق گفتار و عمل رو متوجه میشید
آقای محترم من تو این شهر فقط یک شهروند ساده هستم نه سمتی تو جایی دارم اگه توی همین متن کمپین صداقت در گفتار رو نگه کنید و سری هم به فضای داخل شهر بزنید(بنرهای تشکر) فرق گفتار و عمل رو متوجه میشید
علی اقای محترم به نظرم شما متن اون کمپین صداقت در گفتارو اصلا نخوندید فقط میخواستید یه جوابی داده باشبد یا اگه خوندید انصافا خودتون سبک سنگین کنید ببینید درسته یا نه در ضمن من به عنوان یه شهروند بابلی اینو نوشتم و نظر دادم وهیچ دشمنی هم با اقای نجفی ندارم

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی